EĞİTİM

Projelerin başarılı bir şekilde devreye alınması ve faydalarının kayba uğramadan artarak işletmede yaşaması için eğitim önemli bir yer taşımaktadır. QAD Kurumsal Uygulamaları eğitim ve dökümantasyon konusunda çok zengin içerikle müşterilerine hizmet vermektedir. CSA Danışmanlık bu eğitim araçlarının en verimli kullanımı için gerek yerinde gerekse bünyemizde gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizle müşterilerimize sunmaktayız.

 

Tüm organizasyonlarda yaşanan ortak bir sıkıntı, bilgilerde/becerilerde meydana gelen aşınmadır. Zaman içerisinde çalışanların rolleri değişir, organizasyondan ayrılırlar veya yaşamsal öneme sahip becerileri unuturlar. Bu sorunların giderilmesi için QAD, çevrimiçi eğitim yoluyla müşterilerimizin en üst seviyede etkinliklerini sürdürmelerine yardımcı olmaya odaklanmıştır. Kullanıcıların eğitimleri tamamlamasını takip eden bir Eğitim Yönetim Sistemi ile birlikte Kapsamlı bir çevrimiçi eğitim yelpazesi sunulur. Buna ek olarak dünyanın değişik yerlerinde sınıf eğitim etkinlikleri çizelgeleri mevcuttur ve müşterilerimiz için istek üzerinde eğitimler düzenlenebilmektedir.

 

Bir Eğitim Q-Scan’ı gerçekleştirerek tüm eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz. Önceden tanımlanmış bir danışmanlık çalışması olan bir Eğitim Q-Scan’ında, CSA Consulting, kullanıcılarınızın becerileriyle gereken beceriler arasındaki açığı değerlendirir, bir öğrenme yolu tanımlar ve bunu çevrimiçi QAD Eğitim Yönetim Sistemi içerisine yükler. Eğitim Yönetim Sistemi ile çevrimiçi eğitime erişim, QAD destek programının bir parçasıdır, halihazırda geçerli bakım sözleşmelerine sahip olan müşterilerin ilave bir ücret ödemesini gerektirmez. QAD bir dizi uygun, erişilebilir ve hesaplı eğitim seçenekleri sunar. 

  • Çevrimiçi dersler: Eğitim merkezi, QAD ürünleri ve sektör kavramları hakkında 50’den fazla çevrimiçi dersi destekler; aktif olarak QAD Destek hizmetlerinden yararlanan müşteriler bunlara ücretsiz erişebilir.
  •  Sınıf eğitimleri:Eğitmen tarafından gerçekleştirilen ve belirli konulara odaklanan, uygulamalı alıştırmalar ve ilgili konularda uzmanlardan bilgi aktarımı sunan derslere katılın.
  •  Sertifikasyon programları: Ürün sınavları üzerinden QAD ürünlerinin işlevlerine dair kullanıcıların bilgileri ve hakimiyetleri doğrulanır.
  • Özel Dersler: Şirketin belirli ihtiyaçlarını ve iş süreçlerini karşılamak amacıyla tesis üzerinde sunulacak özelleştirilmiş eğitimler talep edebilirsiniz, bunlar gerektiği zaman verilir.

 

QAD Eğitim Merkezi

 

QAD Eğitim Merkezi, tüm QAD kurslarının ve eğitim malzemelerinin birarada bulunabileceği bir noktadır.

  • İş rolüne göre eğitim önerilerini görüntüleyin
  • En son eğitim kılavuzlarını görüntülemek amacıyla çevrimiçi kaynaklara bakın
  • Doğrudan QAD Enterprise Applications ile çalışmak amacıyla sanal eğitim ortamlarına bağlanın
  • Öğrenme hızınızı kendiniz belirleyin, eğitim etkinliklerini istediğiniz gibi atlayın veya tekrarlayın

 

QAD Sertifikasyon Programı

 

QAD Sertifikasyon Programı sayesinde QAD çalışanlarına, iş ortaklarına ve müşteri takımlarına, ürünlerle ilgili bilgilerinin kapsamını ve derinliğini ölçmek için bir yol sunulur. Bu program aynı zamanda QAD sertifikalı profesyonelleriyle birlikte çalışan QAD

müşterilerinin QAD yazılımlarından azami ölçüde faydalanmalarını güvence altına alır.

 

QAD Sertifikasyon Programı içerisinde bir dizi Ürün Uzmanlık Bilgi (PKS) sınavı yer alır; bunlar, dağıtım, imalat ve finans alanlarında

 

QAD Enterprise Applications’ın temel işlevleri hakkındaki bilgileri test eder. Tamamlanması yaklaşık 6 saat süren her sınav iki bölümden oluşur. 1. bölüm QAD Enterprise Applications üzerinde çalışmayı gerektirir, 2. bölüm gerektirmez.

QAD Sertifikasyon Programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Çalışma Kılavuzu’muzu indirin.

 

QAD Ürün Dokümantasyonu

 

QAD Çevrimiçi Destek Merkezi üzerinden QAD dokümantasyonuna ulaşılabilir; bunlar arasında kullanıcı kılavuzları, bir sözlük, sürümlerle ilgili bültenler ve teknik referanslar bulunur. Bakım ve destek sözleşmeleri aktif olan QAD müşterileri QAD İndirme Merkezi’ne erişebilir.

 

Sorularınız varsa veya QAD Eğitimi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen support@qadturkiye.com veya doğrudan education@qad.com adreslerimize doğrudan yazın.