qodef-fullwidth-slider

qodef-fullwidth-slider

qodef-fullwidth-slider

qodef-fullwidth-slider

qodef-fullwidth-slider

qodef-fullwidth-slider

<?php echo do_shortcode(‘

‘); ?>

QAD Cloud

QAD Production Execution Overview

QAD Embedded Analytics Overview

QAD Adaptive ERP Overview

QAD Adaptive UX Overview

QAD Supplier Portal

Kolay Kullanım

QAD kurumsal uygulamaları hızlı implemente edilebilen , ve kolayca öğrenebilen uygulamalardır. Esnek iş akışları ve otomasyon yetenekleri kullanıcıların daha hızlı ve verimli olmasına yardımcı olur.

Süreç Modelleme

QAD en iyi endüstri pratiklerinden çıkarılmış süreç örneklerini içeren bir seti paket olarak sunar ve her bir şirket için farklılaşabilecek bu süreçler kolayca değiştirilebilir.

Kullanıcı Deneyimli Arayüz (UX)

Evrenselleştirme

QAD, yazılım ve hizmetleri dünya çapında uygulanabilecek bir kombinasyonu bünyesinde barındırır. İşletmeniz Amerika, Çin , Türkiye farketmeden lokal ihtiyaçlara ürün ile ulaşabilir.

Dağıtım Bağımsızlığı

QAD Kurumsal Uygulamalar ilgili her müşterinin benzersiz BT ve iş gereksinimlerine hizmet etmek için, cloud, on-premise or blended, hizmetleri sunulmaktadır.

QAD Kurumsal Uygulamaları, dünya çapında üretim şirketlerinin yeni nesil yazılım kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yazılım çözümleri içeren tam bir entegre pakettir. QAD Kurumsal Uygulamaları’yla birlikte gelen Paylaşımlı Servisler yeteneği ile birden çok birim ve şirketi kapsayabilen genel muhasebe konsolidasyonlarına ya da eliminasyonlarına gidebilirsiniz. Geliştirilmiş hesap planı eşleştirme yetenekleriyle farklı hesap planlarını konsolide edebilir ve her bir muhasebe işlemini, muhasebe denetimleriyle ilgili birtakım zorunlu kriterleri yerine getirmek üzere, orijinal kaynağından sonuna kadar takip edebilirsiniz. Farklı domain’lerdeki şirketlerin farklı ana para birimleri ve hesap planları kullanılarak kaydedilen mali sonuçlarını konsolide etmek için verileri export ya da import etmeniz gerekmemektedir. QAD çözümleri çoklu ya da kısmi konsolidasyonlara izin verdiği gibi hiyerarşik raporlamaları da desteklemektedir.

SEKTÖRLER

Otomotiv

Yaşam Bilimleri

Endüstriyel Ürünler

Yüksek Teknolojili Ürünler

Tüketici Ürünleri

Yiyecek ve İçecek

CSA Yazılım ve Danışmalık 2011 yılında, QAD operasyonlarının Türkiye’de başarılı bir seviyede sunulması hedeflenerek kurulmuştur. Bu hedef doğrultusunda, oluşturduğu danışman kadrosu ve şirket kurucularının yıllar boyunca gerçekleştirmiş olduğu proje deneyimi ile servis hizmetleri en üst seviyede müşteri memnuniyetine  taşınmıştır. Yenilikçi hedeflerimiz ise, QAD yazılımını kullanan ve kullanmaya aday yeni müşterilerimize, her zaman olduğu gibi en iyi hizmeti sunmaya devam ederken, teknolojinin ve endüstri pratiklerinin getirdiği yenilikleri en efektif şekilde sunabilmektir.

HİZMETLER

Danışmanlık

Eğitim

Yazılım Geliştirme

Haberler ve Etkinlikler

Explore 2018 Dallas

Bu sene Dallas’ta düzenlenen QAD Explore 2018 etkinliğine katıldık. Müşteriler, sponsorlar  ve QAD uzmanları ile bir araya gelerek QAD ve ERP sektörünün geleceği üzerine çeşitli oturumlar ve uygulamalı eğitimler gerçekleştirdik.

Explore 2017 Detroit

Ermetal ve Konveyor IT yöneticileri ile QAD Explore ‘ a katıldık ve Cekya musterileri ve partneri ile Corporate Merkez ofisi ziyaret ettik.

 

Dallas 2018 için katılımlarınızı bekliyoruz.

İLETİŞİM

CSA Danışmanlık Ve Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti.

Adres: Büyükdere Cad. No:48 Kat:4 Mecidiyeköy/İstanbul

Posta Kodu: 34394

Adres(Teknopark): Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi B-1 Blok No :405B Esenler/İstanbul

Posta Kodu: 34220

Telefon: 444 1 377

E-posta: support@qadturkiye.com